Marchewkowe Świętowanie w Akademii Malucha 22-10-2014

22 października w Akademii Malucha obchodzony był Dzień Marchewki. W tym dniu całe przedszkole zamieniło się w pomarańczową krainę a małych Akademików odwiedziła Pani Marcheweczka. Głównym celem akcji „marchewkowej” było promowanie spożywania warzyw a w szczególności marchwi, określenie jej jadalnej części, poznanie pochodzenia i odmiany tego wspaniałego warzywa. Mali Akademicy wspólnie śpiewali, tańczyli i uczestniczyli w zabawach poznając warzywa i ich wartości odżywcze wpływające na zdrowie. Podczas rozmów dzieci wykazały się dużą wiedzą na temat zdrowego odżywiania. Uwieńczeniem świętowania było przedstawienie wykonane przez starszaków pod czujnym okiem Pani Marchewki czyli Pani Dorotki. Śmiechu, zabawy i marchewkowej radości było co niemiara. O marchewkowym świętowaniu dowiedziały się również przedszkolne kucharki, które w tym dniu upiekły przedszkolakom pyszne ciasto marchewkowe.

W sprawach zapisów prosimy o kontakt z Panią Dyrektor Renatą Trendewicz: Tel: 509 516 468   | Wizyty: 1203175   | Realizacja: Studio Eline