"Tylko dla odważnych" - występ Filharmonii Jeleniogórskiej 23-10-2014

23 października w Akademii Malucha dzieci uczestniczyły w przedstawieniu muzycznym Filharmonii Jeleniogórskiej. Tym razem muzyczne dźwięki skrzypiec, tuby, wiolonczeli, klarnetu i fortepianu przeniosły dzieci do krainy bajek. Tytuł muzycznej audycji „Tylko dla odważnych” pokazał, iż w każdej bajce znajdzie się czarny charakter. Dzięki nieograniczonej fantazji kompozytorów, muzyczne dźwięki pokazały, że zjawa, duch czy potwór bajkowy mogą czaić się w wielu muzycznych opowieściach – czego mogli doświadczyć nasi mali widzowie. Odważnie wysłuchali różnych tajemniczych dźwięków towarzyszących ich ulubionym bohaterom bajkowym.

W sprawach zapisów prosimy o kontakt z Panią Dyrektor Renatą Trendewicz: Tel: 509 516 468   | Wizyty: 1222531   | Realizacja: Studio Eline