Baśń "O krasnoludkach i sierotce Marysi" 31-10-2014

31 października dzieci z Akademii Malucha uczestniczyły w inscenizacji przepięknej polskiej baśni autorstwa Marii Konopnickiej „O krasnoludkach i sierotce Marysi”. Akcja baśni rozgrywała się w świecie mityczno-baśniowym a zarazem realnym w następstwie od wiosny do jesieni. Bohaterami przedstawienia była gromadka krasnoludków, którzy pomagali ubogiej gęsiarce – sierotce Marysi. Dobre uczynki krasnoludków nagradzane były przez maluchów gromkimi brawami. Dzieci mogły po raz kolejny obserwować zachowania dobre, godne naśladowania. Kolorowy wystrój sceny, muzyka i fantastyczna gra aktorów wywołały w naszych maluchach duże zaciekawienie. Ogrom wrażeń i pamiątkowe zdjęcie na scenie z aktorami pozostanie wspomnieniem z naszego udziału w przedstawieniu.

W sprawach zapisów prosimy o kontakt z Panią Dyrektor Renatą Trendewicz: Tel: 509 516 468   | Wizyty: 1273659   | Realizacja: Studio Eline