Akademicy z wizytą w Urzędzie Skarbowym 20-11-2014

20 listopada 2014 roku mali Akademicy wyruszyli do kolejnego urzędu w ramach realizowanego w przedszkolu projektu „Z Akademii Malucha wyruszamy – urzędy, instytucje, zakłady pracy zwiedzamy”. Tym razem odwiedzili Urząd Skarbowy w Lubaniu. Naszych maluchów przywitała „Szeryf Urzędu” Pani Naczelnik Barbara Czarnecka. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się wielu rzeczy na temat potrzeby funkcjonowania takiej instytucji. Pracownicy urzędu wyjaśnili małym akademikom w sposób przystępny i dostosowany do ich wieku, – co to jest budżet, co to są podatki, czemu służą i dlaczego należy je płacić. Przedszkolacy dowiedzieli się również, jak bardzo przydatnym dokumentem jest paragon, dlaczego jest tak ważny i warto go zawsze brać po dokonanych zakupach. Profesjonalne przygotowanie pracowników Urzędu Skarbowego do dzisiejszego spotkania, wzbogaciło nasze dzieci w nowe pojęcia. Słodki poczęstunek, upominki i dyplomy szeryfa podatnika były miłymi niespodziankami, które Akademicy otrzymali na zakończenie spotkania.

W sprawach zapisów prosimy o kontakt z Panią Dyrektor Renatą Trendewicz: Tel: 509 516 468   | Wizyty: 1273593   | Realizacja: Studio Eline