Konrad Rowiński w Akademii Malucha z Okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia 25-11-2014

25 listopada w Akademii Malucha królowały Misie – i te duże, i te małe. Każdy przyniósł swojego ulubieńca do przedszkola, aby wspólnie z nim świętować. Całej uroczystości towarzyszył gość specjalny – Pan Konrad Rowiński – kandydat na Burmistrza Miasta Lubań. Na spotkanie z dziećmi przygotował się doskonale i aby dorównać maluchom, również przybył do przedszkola ze swoim misiem. Przeczytał dzieciom bajkę „O złotowłosej i trzech misiach”. Przygody głównych bohaterów opowiadania bardzo podobały się naszym maluchom. Potem wspólnie z Panem Konradem dzieci  uczestniczyły w zorganizowanych przez Panie zabawach, konkursach i zagadkach. Razem też tańczyliśmy i śpiewaliśmy. Niespodzianką była degustacja ulubionego przysmaku misiów czyli słodkiego i pysznego miodu. Była super misiowa zabawa, a udział Pana Konrada Rowińskiego utwierdził nas w przekonaniu, że pomimo upływu lat w naszych sercach zawsze zostanie namiastka dziecka. Na pożegnanie Akademików Przyjaciel przedszkola obdarował dzieci słodyczami i z przyjemnością przyjął zaproszenie na kolejne uroczystości.

W sprawach zapisów prosimy o kontakt z Panią Dyrektor Renatą Trendewicz: Tel: 509 516 468   | Wizyty: 1222541   | Realizacja: Studio Eline