Wizyta Akademików w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubaniu 26-11-2014

26 listopada 2014 roku mali Akademicy wyruszyli do kolejnego urzędu w ramach realizowanego w przedszkolu projektu „Z Akademii Malucha wyruszamy – urzędy, instytucje, zakłady pracy zwiedzamy”. Tego dnia dzieci odwiedziły Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu. To miejsce budziło w maluchach wiele tajemnic i ciekawości związanych z pracą zatrudnionych tam osób. Wizyta i spotkanie z Dyrektorem Panią Krystyną Muchą oraz pracownikami urzędu rozwijało ich wszelkie wątpliwości. Dzieci już wiedza, że jest to miejsce dla osób dorosłych, do którego można się zgłosić po pomoc w znalezieniu pracy. Prowadzi się tam również szkolenia dokształcające osoby bezrobotne – czyli takie które są zarejestrowane w urzędzie pracy i poszukują zatrudnienia. Akademicy mogli również spróbować własnych sił, aby w systemie elektronicznym urzędu umówić się na spotkanie z pracownikiem w sprawie pracy. Profesjonalne przygotowanie do spotkania z dziećmi Dyrektora placówki i pracowników urzędu pomogło dzieciom zrozumieć cel i zasady działania Powiatowego Urzędu Pracy. Atrakcją spotkania były słodycze, niespodzianki i dyplomy przekazane dzieciom przez Panią Dyrektor PUP.

W sprawach zapisów prosimy o kontakt z Panią Dyrektor Renatą Trendewicz: Tel: 509 516 468   | Wizyty: 1203185   | Realizacja: Studio Eline