Mikołaj w przedszkolu 05-12-2014

Do dzieci z grup młodszych Mikołaj w tym roku przyjechał rowerem. Już od rana dzieci wyczekiwały go w przedszkolnych oknach. Piosenkami, wierszykami i koncertem muzycznym maluchy powitały swojego gościa. Opowiadały Mikołajowi o  zabawach w przedszkolu, rozmawiały  z nim i oczywiście chwaliły się, że są bardzo grzeczne. Mikołaj cieszył się, że w Akademii są takie cudowne dzieci i przywiózł im wór przepięknych prezentów.

Radzie Rodziców i Mikołajowi dziękujemy za pomoc w organizacji uroczystości – odegranie roli Mikołaja i ufundowanie prezentów.

W sprawach zapisów prosimy o kontakt z Panią Dyrektor Renatą Trendewicz: Tel: 509 516 468   | Wizyty: 1203197   | Realizacja: Studio Eline