Świąteczne spotkanie 19-12-2014

W piątek 19 grudnia w przedszkolu odbyło się świąteczne spotkanie akademików. Celem spotkania było zapoznanie dzieci z tradycjami świątecznymi i radości jaką daje Narodzenie Pańskie. Świąteczna atmosfera, wspólne kolędowanie oraz zapach świątecznych pierników wprowadził dzieci w bożonarodzeniowy nastrój. Akademicy przy pięknie ubranej choince i białym akcencie śnieżnych dekoracji, składali sobie życzenia świąteczne dzieląc się opłatkiem. W tym dniu rozstrzygnięty został również konkurs na najpiękniejszą dekorację świąteczną wykonaną z figur geometrycznych. I tym razem dzieci wraz z rodzicami spisali się na medal. Pani dyrektor gratulowała wszystkim, którzy przygotowali prace na konkurs i wręczyła zwycięzcom oraz uczestnikom nagrody. Na koniec spotkania złożyła maluchom życzenia świąteczne, aby ten czas magicznych świat spędzili wraz ze swoimi bliskimi w radości, miłości i aby pod choinką w wieczór wigilijny znaleźli wymarzone prezenty.

W sprawach zapisów prosimy o kontakt z Panią Dyrektor Renatą Trendewicz: Tel: 509 516 468   | Wizyty: 1222575   | Realizacja: Studio Eline