Konkurs matematyczno-plastyczny 10-01-2015

Tuż przed świętami odbyło się rozstrzygnięcie rodzinnego konkursu matematyczno-plastycznego "ŚWIĘTA W SYMETRII I GEOMETRII". Wzięło w nim udział 16 rodzin. Wszystkie prace wykonane zostały zgodnie z założeniami konkursu. Pomysłowość dzieci i ich rodzin zaskoczyła jury konkursu, która niewątpliwie miała problem z wyborem tej najlepszej. Po trudnych naradach wybrane zostały trzy najlepsze prace należące do Borysa Tarasiewicza, Julii Jackiewicz i Błażeja Cabana. Pozostałe prace zostały wyróżnione i wszystkie dzieci otrzymały nagrody - niespodzianki. Za zaangażowanie dziękujemy wszystkim rodzicom i ich dzieciom, którzy przygotowali prace konkursowe a Pani Teresce i Pani Justynce za wykonanie przepięknej galerii tych prac.

W sprawach zapisów prosimy o kontakt z Panią Dyrektor Renatą Trendewicz: Tel: 509 516 468   | Wizyty: 1203209   | Realizacja: Studio Eline