Dzień Babci i Dzień Dziadka 06-02-2015

Dnia 05 i 06 lutego w Akademii Malucha grupa pszczółek i żabek gościła swoich Kochanów Dziadków i Babcie. Każda z grup przygotowała występ artystyczny i przyjęcie dla swoich gości. Najmłodsze żabeczki w przepięknym wykonaniu walczyka oraz piosenkach i wierszach przekazywali swoją bezcenną miłość, szacunek i wdzięczność zebranym na sali gościom. Maluszki wykazały się również swoimi umiejętnościami witając gości piosenką w języku angielskim. Starsza grupa pszczółek przy wspólnym śpiewaniu, inscenizacji oraz pieczeniu ciasta świętowali tak ważny dzień w roku. Występ dzieci sprawił zaproszonym gościom wiele radości. Gromkie oklaski i często łzy wzruszenia były dla dzieci podziękowaniem za pamięć i przepięknie zorganizowaną uroczystość. Podczas występu dzieci wręczyły swoim Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane upominki i zaprosili ich na słodki poczęstunek. Miło spędzone chwile zapewne długo pozostaną w pamięci naszych Babć i Dziadków.

W sprawach zapisów prosimy o kontakt z Panią Dyrektor Renatą Trendewicz: Tel: 509 516 468   | Wizyty: 1222527   | Realizacja: Studio Eline