Przedszkolne mistrzostwa w grach edukacyjnych 13-02-2015

09 lutego w Akademii Malucha w grupie Pszczółek odbyły się przedszkolne mistrzostwa w grach edukacyjnych. Przygotowanych zostało 6 stanowisk z grami. Dzieci mogły zmierzyć się w takich grach jak domino, memory, skojarzenia, ćwiczymy pamięć, kolorowe patyczki i twister. Wszyscy zdobywali punkty, które na koniec zostały podsumowane. Dzieci poradziły sobie doskonale a na koniec zabawy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Celem podjętych działań było stworzenie maluchom sytuacji do osiągania indywidualnych sukcesów, prezentacji swoich umiejętności i wiadomości.

W sprawach zapisów prosimy o kontakt z Panią Dyrektor Renatą Trendewicz: Tel: 509 516 468   | Wizyty: 1222593   | Realizacja: Studio Eline