W dzień świętego Walentego, nic nie może dziać się złego … 13-02-2015

13 lutego w Akademii Malucha dzieci świętowały Walentynki. W tym dniu tematyka zajęć związana była z miłością, przyjaźnią i szacunkiem do drugiego człowieka. Dla dzieci zorganizowane zostały konkursy, zadania w grupach oraz wspólne tańce i śpiewanie. Akademicy chętnie i aktywnie  uczestniczyli w zorganizowanych formach. Poznali tradycje związane z świętowaniem Walentynek na całym świecie jako święta miłości. Czerwone serca, wiersze i piosenki o tematyce przyjaźni i okazywaniu uczuć wprowadziły nasze dzieci w nastrój spokoju, radości i miłosnej atmosfery.

W sprawach zapisów prosimy o kontakt z Panią Dyrektor Renatą Trendewicz: Tel: 509 516 468   | Wizyty: 1222555   | Realizacja: Studio Eline