Każdy Akademik wie jak bezpiecznie na ulicy zachować się 19-02-2015

19 lutego 2015r. w Akademii Malucha odbyło się spotkanie dzieci z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji z Lubania. To nie pierwsza wizyta policjantów w naszym przedszkolu. Spotkania takie organizowane są systematycznie, ponieważ w naszej placówce kładziemy nacisk na bezpieczeństwo oraz edukację związaną z bezpieczeństwem naszych milusińskich. W tym dniu spotkanie odbyło się na świeżym powietrzu, gdzie Akademicy mogli praktykować swoje umiejętności bezpiecznego zachowania się np. podczas przejścia przez ulicę. Nasi goście rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie na drodze zarówno podczas spacerów jak również podczas jazdy samochodem – dzieci wiedzą, że należy podróżować w foteliku w zapiętych pasach. Funkcjonariusze przypomnieli również o noszeniu kamizelek odblaskowych podczas spacerów przedszkolnych oraz korzyści noszenia odblasków lub ubrań z elementami odblaskowymi. Na zakończenie spotkania maluchy obejrzały radiowóz policyjny i oczywiści zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcia.

W sprawach zapisów prosimy o kontakt z Panią Dyrektor Renatą Trendewicz: Tel: 509 516 468   | Wizyty: 1251145   | Realizacja: Studio Eline