Bądź ostrożny, obcym mówię nie... 20-02-2015

20 lutego w najmłodszych grupach odbył się teatrzyk kukiełkowy o tematyce bezpieczeństwa. Inscenizacja bądź ostrożny, obcym mówię nie – odbyła się na podstawie znane dzieciom bajki „Czerwony Kapturek”. Głównym celem przedstawienia było wpajanie maluchom, że nie należy nawiązywać rozmów z nieznajomymi, a w szczególności zdradzać adresu zamieszkania. Dzieciom przypomniano również o tym, że bezwzględnie należy przestrzegać zakazów i nakazów rodziców, ponieważ wynikają one z troski o ich dobro i bezpieczeństwo. Teatrzyk z ukrytym morałem, bardzo podobał się naszym milusińskich.

W sprawach zapisów prosimy o kontakt z Panią Dyrektor Renatą Trendewicz: Tel: 509 516 468   | Wizyty: 1222561   | Realizacja: Studio Eline