Do Biedronki przyszedł Żuk... - konkurs recytatorski 26-02-2015

26 lutego w Akademii Malucha w grupie Biedronek odbył się konkurs recytatorski. Tematem konkursu były wiersze Juliana Tuwima oraz Jana Brzechwy. Wybór repertuaru był ogromny a i młodzi artyści przygotowali się doskonale. Konkurs rozpoczęła Pani dyrektor ale w skład jury zasiadła Pani Ela z grupy Pszczółek oraz rodzice naszych milusińskich. Wybór najlepszego recytatora był bardzo trudny, ale jak to bywa w rywalizacji wygrali najlepsi. Wszystkie dzieci otrzymały gromkie brawa, gratulacje i pamiątkowe dyplomy.

W sprawach zapisów prosimy o kontakt z Panią Dyrektor Renatą Trendewicz: Tel: 509 516 468   | Wizyty: 1251179   | Realizacja: Studio Eline