Pszczółki bajkowy świat w Akademii Malucha urzeczywistniają „Kota w butach” przedstawiają 10-03-2015

10 marca w Akademii Malucha odbyło się przedstawienie przepięknej bajki „Kot w butach” w wykonaniu małych aktorów z grupy Pszczółek. Widownię zachwyciły wykonane  i przygotowane przez dzieci dekoracje i kostiumy, które rozbudziły wyobraźnię wśród oglądających. Znana wszystkim dzieciom historia niezwykłego kota, który poprzez swoją intrygę zdobył książęcą koronę dla swojego pana wzbudziła w oglądających duże zainteresowanie i zrozumienie. Spojrzenie na dwuznaczną rzeczywistość bajkowego świata było doskonałym przesłaniem i morałem płynącym z bajki. Pszczółki wraz z Panią Elą spisały się na medal czego wyrazem było duże zadowolenie i brawa przedszkolnych widzów.

W sprawach zapisów prosimy o kontakt z Panią Dyrektor Renatą Trendewicz: Tel: 509 516 468   | Wizyty: 1251117   | Realizacja: Studio Eline