Na niebie słoneczko już jasno świeci, w Akademii Malucha Wiosnę witają dzieci 23-03-2015

23 marca w Akademii Malucha panowała wiosenna atmosfera, ponieważ w tym dniu przedszkole odwiedziła Pani Wiosna. Za oknem świeciło słoneczko, a w przedszkolnej sali akademicy żegnali zimę i przygotowywali się na uroczyste powitanie wiosny wraz ze swoimi Paniami i całym personelem przedszkola. Dzieci śpiewem, wierszami jak również tanecznymi zabawami oznajmiły, że wiosna już jest o czym świadczą słoneczne promienie, pojawiające się pąki na drzewach i zielona trawa w ogrodzie. Smutno im było rozstać się z zimą, która w tym roku nie rozpieszczała dzieci śniegiem, ale cóż nadzieja na wiosenne harce w ogrodzie przedszkolnym wzięły górą i bez problemy wspólnie pożegnaliśmy zimę, którą mali akademicy wysłali pocztą nad morze. Potem wspólnie z Panią Wiosną przedszkolaki wyruszyły na spacer po Lubaniu, aby tę radosną nowiną podzielić się z mieszkańcami miasta. Teraz czekamy już tylko na słoneczne dni, podczas których będziemy obserwować, jak otaczająca nas natura budzi się do życia i jakie nastąpią zmiany w przyrodzie.

Dziękujemy Pani Alicji Jędrzejowskiej, właścicielce salonu sukien ślubnych w Lubaniu, za dofinansowanie sukni dla naszej Pani Wiosny.

W sprawach zapisów prosimy o kontakt z Panią Dyrektor Renatą Trendewicz: Tel: 509 516 468   | Wizyty: 1222559   | Realizacja: Studio Eline