Sala gier i zabaw

Jednym z największych atutów przedszkola pod względem lokalowym jest stworzona sala gier i zabaw. W sali tej organizowane są uroczystości przedszkolne, przedstawienia, wystepy filharmonii, zajęcia rytmiki itp. Sala dysponuje dużą powierzchnia dającą maluchom swobodę w bieganiu, tańczeniu i zabawy. Sala wyposażona jest w fortepian, który wykorzytywany jest niemalże codziennie do wspólnych śpiewów i tańców dzieci. Ponadto sala dysponuje nowoczesnym sprzętem nagłaśniającym i audiowizualnym dzięki któremu istnieje wiele możliwości stymulujących i wspomagających prowadzenie ciekawych zajęć dla dzieci. Udział dzieci w zajęciach w sali gier i zabaw cieszy się ogromnym zadowleniem naszych maluchów a także ich rodziców.

SALA GIER I ZABAW

W sprawach zapisów prosimy o kontakt z Panią Dyrektor Renatą Trendewicz: Tel: 509 516 468   | Wizyty: 1222517   | Realizacja: Studio Eline