Oferta przedszkola

Witamy Państwa w Akademii Malucha -Prywatnym Przedszkolu Językowym w Lubaniu. Wszyscy wiemy, że dziecko to największy i najcenniejszy skarb. Zachęcamy Państwa do powierzenia nam "Waszych Skarbów" oraz zapraszamy do opieki i wychowania ich. Razem wydobędziemy twórczy potencjał i możliwości rozwojowe, rozpoznamy i rozwiniemy zdolności, talenty, zainteresowania.

Przedszkole nasze powstało z myślą o szerokiej i bogatej ofercie w zakresie profesjonalnej opieki nad dzieckiem w wieku przedszkolnym. Oferta przedszkola obejmuje:

- opiekę nad dzieckiem w godzinach od 06.30-16.00;

- codzienne zajęcia dydaktyczne;

- codzienna nauka języka angielskiego i języka niemieckiego;

- raz w tygodniu zajęcia z rytmiki;

- raz w tygodniu gimnastyka korekcyjna i ogólnorozwojowa;

- opieka logopedyczna;

- zajęcia umuzykalniające;

- zajęcia w pracowni komputerowo-językowej w grupach najstarszych

- zajęcia z religii w grupach najstarszych;

- cykliczne spotkania teatralne ;

- cykliczne spotkania z filharmonią;

- Akademickie soboty - warsztaty zajęciowe w każdą sobotę od 8.00-14.00;

- realizacja programów autorskich;

- wycieczki i wyjścia dydaktyczne;

i wiele innych zajęć organizowanych na życzenie rodziców i potrzeby dzieci.

W sprawach zapisów prosimy o kontakt z Panią Dyrektor Renatą Trendewicz: Tel: 509 516 468   | Wizyty: 1212269   | Realizacja: Studio Eline