Pani Renata Trendewicz- Dyrektor przedszkola  Pszczółki - beedv9em3.jpg

Pani Renata Trendewicz posiada wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym. Wieloletni doświadczony nauczyciel, doradca metodyczny, dyrektor szkoły podstawowej w latach 2005 - 2010 pracujący z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym i szkolnym. Wiedza merytoryczna i pedagogiczna, doświadczenie zawodowe, zdolności i predyspozycje dyrektora wykorzystane są w prowadzeniu przedszkola.

Kocha dzieci, muzykę i kwiaty. Wymaga wiele od siebie i pozostałych pracowników. W myśl zasady „Jakość zależy ode mnie” dąży do tego, by Akademia Malucha była placówką na miarę XXI wieku spełniającą oczekiwania Rodziców, Dzieci, Władz samorządowych i lokalnych.

W naszej Akademii pragniemy w najwyższym stopniu spełniać potrzeby każdego dziecka, dbać o jego wszechstronny rozwój i w związku z tym dobór kadry musiał spełniać wszystkie oczekiwania zarówno dyrektora, rodziców jak i dzieci.

Nauczyciele:

Pani Danuta Furmańska – Nauczyciel prowadzący grupę ŻABKI

Jest absolwentką studium wychowania przedszkolnego w Lubomierzu i posiada ponad 20 letni staż pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Pani Danusia jest osobą opiekuńczą, wrażliwą i troskliwą w pracy z dziećmi. Interesuję się muzyką stąd też prowadzi w przedszkolu indywidualne zajęcia gry na instrumencie w starszych grupach.

Pani Marta Wrońska– nauczyciel prowadzący grupę BIEDRONKI

Posiada wykształcenie wyższe magisterskie o specjalności zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. Kocha dzieci co przedkłada się na jej wspaniałej pracy w Akademii. Jest wesoła, radosna i uśmiechnięta, zawsze o swoich motylkach pamięta. Pomysłów jej nigdy nie brakuje, stale coś wymyśla i niespodzianki Akademikom szykuje.

Pani Dorota Męczywór – nauczyciel prowadzący grupę MOTYLKI

Posiada wykształcenie pedagogiczne z zakresu edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego. Wspaniałe pomysły i uśmiech Pani Dorotki sprawiają że dzieci zawsze są chętne do wspólnych zabaw przez nią organizowanych. Jest przedszkolnym fotografem. Niepowtarzalne chwile z życia „Małych Akademików” upamiętniane są przez nią na zdjęciach i stronie internetowej przedszkola.

Pani Dorota Duszuk nauczyciel prowadzący grupę PSZCZÓŁKI

Pani Dorota posiada wykształcenie wyższe  pedagogiczne o specjalności zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. Miłość Pani Dorotki do dzieci i atrakcyjne metody pracy sprawiają, że z nią nie ma czasu na nudę. Pasjonuje się matematyką, dlatego pragnie, aby jej podopieczni również pokochali tę dziedzinę od najmłodszych lat. Jest osobą otwartą, pogodną i pełną zapału, dla której praca z dziećmi jest nie tylko wyzwaniem, ale również pasją. W łagodny i bezstresowy sposób pomaga przejść dzieciom z kolorowego świata dzieciństwa w pasjonujący świat nauki.

Nauczyciele prowadzący zajęcia dodatkowe:

Pani Ewa Maziarz – nauczyciel języka angielskiego    Pani Katarzyna Świerk - nauczyciel      katechezy

Pani Anna Król - nauczyciel rytmiki                     Pani Marzena Drzazga - logopeda

Specjaliści:

Pani Beata Kurant - fizjoterapeuta

Pomoce nauczycieli:

Pani Teresa Gerstenstein              Pani Alicja Michalik                Pani Dorota Zygarlińska              Pani Joanna Zembrzuska

Kucharki i pomoce kuchenne:

Pani Dorota Rolik                                          Pani Krystyna Kozłowska

Robotnik gospodarczy:

Pan Artur Michalik

W sprawach zapisów prosimy o kontakt z Panią Dyrektor Renatą Trendewicz: Tel: 509 516 468   | Wizyty: 1251217   | Realizacja: Studio Eline