KADRA

KADRA


Pani Renata Trendewicz- Dyrektor przedszkola  Pszczółki - beedv9em3.jpg


Pani Renata Trendewicz posiada wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym. Wieloletni doświadczony nauczyciel, doradca metodyczny, dyrektor szkoły podstawowej w latach 2005 - 2010 pracujący z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym i szkolnym. Wiedza merytoryczna i pedagogiczna, doświadczenie zawodowe, zdolności i predyspozycje dyrektora wykorzystane są w prowadzeniu przedszkola.

Kocha dzieci, muzykę i kwiaty. Wymaga wiele od siebie i pozostałych pracowników. W myśl zasady „Jakość zależy ode mnie” dąży do tego, by Akademia Malucha była placówką na miarę XXI wieku spełniającą oczekiwania Rodziców, Dzieci, Władz samorządowych i lokalnych.


                                                                                                  


W naszej Akademii pragniemy w najwyższym stopniu spełniać potrzeby każdego dziecka, dbać o jego wszechstronny rozwój i w związku z tym dobór kadry musiał spełniać wszystkie oczekiwania zarówno dyrektora, rodziców jak i dzieci.


Nauczyciele:


 Pani Danuta Furmańska – Nauczyciel prowadzący grupę ŻABKI


Jest absolwentką studium wychowania przedszkolnego w Lubomierzu i posiada ponad 20 letni staż pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Pani Danusia jest osobą opiekuńczą, wrażliwą i troskliwą w pracy z dziećmi. Interesuję się muzyką stąd też prowadzi w przedszkolu indywidualne zajęcia gry na instrumencie w starszych grupach.


                                                                      Pani Marta Wrońska– nauczyciel prowadzący grupę BIEDRONKI  


Posiada wykształcenie wyższe magisterskie o specjalności zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. Kocha dzieci co przedkłada się na jej wspaniałej pracy w Akademii. Jest wesoła, radosna i uśmiechnięta, zawsze o swoich motylkach pamięta. Pomysłów jej nigdy nie brakuje, stale coś wymyśla i niespodzianki Akademikom szykuje.                                                                            


                                                                      

Pani Dorota Męczywór – nauczyciel prowadzący grupę MOTYLKI


Posiada wykształcenie pedagogiczne z zakresu edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego. Wspaniałe pomysły i uśmiech Pani Dorotki sprawiają że dzieci zawsze są chętne do wspólnych zabaw przez nią organizowanych. Jest przedszkolnym fotografem. Niepowtarzalne chwile z życia „Małych Akademików” upamiętniane są przez nią na zdjęciach i stronie internetowej przedszkola.


                                                                            Pani Dorota Duszuk nauczyciel prowadzący grupę PSZCZÓŁKI

Pani Dorota posiada wykształcenie wyższe  pedagogiczne o specjalności zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. Miłość Pani Dorotki do dzieci i atrakcyjne metody pracy sprawiają, że z nią nie ma czasu na nudę. Pasjonuje się matematyką, dlatego pragnie, aby jej podopieczni również pokochali tę dziedzinę od najmłodszych lat. Jest osobą otwartą, pogodną i pełną zapału, dla której praca z dziećmi jest nie tylko wyzwaniem, ale również pasją. W łagodny i bezstresowy sposób pomaga przejść dzieciom z kolorowego świata dzieciństwa w pasjonujący świat nauki.


                                                                     


Nauczyciele prowadzący zajęcia dodatkowe:


Pani Ewa Maziarz – nauczyciel języka angielskiego    Pani Katarzyna Świerk - nauczyciel      katechezy

 

Pani Anna Król - nauczyciel rytmiki                     Pani Marzena Drzazga - logopeda


Specjaliści:

 

Pani Beata Kurant - fizjoterapeuta

Pomoce nauczycieli:

     

  Pani Teresa Gerstenstein              Pani Alicja Michalik                Pani Dorota Zygarlińska              Pani Joanna Zembrzuska


Kucharki i pomoce kuchenne:


             

Pani Dorota Rolik                                          Pani Krystyna KozłowskaRobotnik gospodarczy:


Pan Artur MichalikW sprawach zapisów prosimy o kontakt z Panią Dyrektor Renatą Trendewicz: Tel: 509 516 468   | Wizyty: 1426771   | Realizacja: Studio Eline         

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 - 2013
Tytuł Projektu: "Uruchomienie w Lubaniu Prywatnego Przedszkola Językowego AKADEMIA MALUCHA i innych usług"