Zapisy

Jeśli planują Państwo zapisać dziecko do Akademii Malucha Niepublicznego Przedszkola Językowego w Lubaniu proszę o pobranie i wypełnienie karty zgłoszenia oraz złożenia w sekretariacie przedszkola.

O zapisanie dziecka do przedszkola można ubiegać się także w trakcie trwania roku szkolnego. W przypadku braku miejsc dziecko oczekuje na przyjęcie według kolejności złożenia Karty zapisu.

DOKUMENTY DO POBRANIA:

Karta zgłoszenia dziecka do przedszkola 2015 w linku poniżej

W sprawach zapisów prosimy o kontakt z Panią Dyrektor Renatą Trendewicz: Tel: 509 516 468   | Wizyty: 1212263   | Realizacja: Studio Eline