Nauka języków obcych

W przedszkolu prowadzona jest codzienna nauka języka angielskiego. Zajęcia prowadzi w grupach starszych Pani Ewa Maziarz absolwentka Uniwersytetu Zielonogórskiego filologii angielskiej z językiem niemieckim. W grupach młodszych naukę języka prowadzi Pani Dorotka Męczywór. Nauka języka odbywa się niemal całkowicie poprzez zabawę. Dzieci uczą się piosenek i wierszyków, wypełniają polecenia wydawane w języku angielskim, poznają nowe słówka i zwroty odpowiednie do wieku. Zaangażowanie, pasja i wspaniały kontakt Pani Ewy z dziećmi sprawia, że mali akademicy z radością biorą udział w zajęciach.

Zajęcia z języka angielskiego odbywają się codziennie według następującego harmonogramu:
Grupa ŻABKI – 8.00 – 9.00
Grupa MOTYLKI – 8.00 – 9.00
Grupa PSZCZÓŁKI – 8.00 – 9.00
Grupa BIEDRONKI – 8.00 – 9.00

Nauka Języka Angielskiego

W sprawach zapisów prosimy o kontakt z Panią Dyrektor Renatą Trendewicz: Tel: 509 516 468   | Wizyty: 1192029   | Realizacja: Studio Eline