Gimnastyka

W przedszkolu prowadzone są zajęcia gimnastyki ogólnorozwojowej z elementami ćwiczeń korekcyjnych. Za zgodą rodziców przeprowadzane są badania wstępne dzieci mające na celu wykrycie ewentualnych wad czy zaburzeń postawy. Prowadzone w przedszkolu zajęcia obejmują ćwiczenia ogólnorozwojowe, korygowanie istniejących zaburzeń postawy ciała oraz eliminowanie wykrytych wad. Ponadto celem prowadzonych zajęć jest kształtowanie u dzieci prawidłowych nawyków postawy ciała. Zajęcia prowadzi doświadczona fizjoterapeutka Pani Beta Kurant, która poza wieloma umiejętnościami fizjoterapeutycznymi ma wspaniały kontakt z dziećmi.

Zajęcia gimnastyki ogólnorozwojowej z elementami ćwiczeń korekcyjnych prowadzone są w ŚRODĘ od godz. 8.00 do 11.00.

W sprawach zapisów prosimy o kontakt z Panią Dyrektor Renatą Trendewicz: Tel: 509 516 468   | Wizyty: 1239083   | Realizacja: Studio Eline