Zajęcia logopedyczne

W naszym przedszkolu prowadzimy zajęcia logopedyczne. W zajęciach takich biora udział dzieci u których w wyniku przesiewowego badania mowy stwierdzono problemy. Dzieci te objęte są indywidulaną opieką logopedyczną. Prowadzone z dziećmi ćwiczenia mają przede wszystkim na celu usprawnianie motoryki aparatu artykulacyjnego, kształtowanie prawidłowego toru oddechowego, rozwijanie słuchu fonematycznego, eliminowanie indywiduaklnych problemów z wymową oraz inne ćwiczenia wpływające na wzbogacanie słownictwa i umiejętności rozumienia wypowiedzi słownych.

Zajęcia prowadzi doświadczona specjalista logopedii Pani Marzena Drzazga.
Spotkania z logopedą prowadzone są w każdy PONIEDZIAŁEK i WTOREK w godzinach od 13.15-15.15.

Logopeda

W sprawach zapisów prosimy o kontakt z Panią Dyrektor Renatą Trendewicz: Tel: 509 516 468   | Wizyty: 1239081   | Realizacja: Studio Eline