GRUPY

Bogata oferta edukacyjna przedszkola językowego "Akademia Malucha" - nauka gry na instrumentach muzycznych (m.in. fortepian,akordeon, gitara, dzwonki..), zajęcia rytmiki, religii, nowoczesne sale: językowo - komputerowa, gier i zabaw, sale dydaktyczne "Żabki", "Motylki", "Pszczółki", "Biedronki", bezpieczny plac zabaw oraz możliwość uczestnictwa dzieci w zajęciach dodatkowych zgodnie z życzeniami rodziców (taniec, zajęcia karate) zapewnia wszechstronny rozwój wiedzy i umiejętności dzieci.

W placówce naszej dzieci objęte są bezpłatną opieką logopedyczną i terapeutyczną oraz wczesnym wspomaganiem rozwoju (dzieci z orzeczeniem Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej).

Akademia Malucha gwarantuje, że Państwa dziecko już od pierwszego dnia polubi to miejsce, z chęcią będzie uczęszczać do przedszkola i "uczyć się bawiąc".

Dołożymy wszelkich starań, by każdy dzień spędzony w naszym przedszkolu był wyjątkowo ciekawy i interesujący.

W sprawach zapisów prosimy o kontakt z Panią Dyrektor Renatą Trendewicz: Tel: 509 516 468   | Wizyty: 1266267   | Realizacja: Studio Eline