Zajęcia komputerowe

Zajęcia językowo- komputerowe prowadzą nauczyciele grup najstarszych oraz Pani Ewa Maziarz nauczyciel języka angielskiego. Zajęcia w pracowni komputerowo-językowej odbywają się w najstarszych grupach. Dzieci uczą się obsługi laptopów głównie za pomocą myszki. Pracują na programie "paint", poznają jego możliwości (rysowanie według gotowych wzorców, ręcznie, kolorowanie, wypełnianie itp.) a także na grach i malowankach komputerowych dostosowanych do wieku dzieci - polecanych przez specjalistów edukacji medialnej w szkolnictwie. Dodatkowo dzieci pracują na tablicy interaktywnej używając programów edukacyjnych "ediba", "pluszami rozrabiaki, ćwiczenia matematyczno-logiczne z wyd. MAC – wspólna nauka przez zabawę – dzieci posługują się specjalnym wskaźnikiem lub mazakiem.
Zgodnie z harmonogramem zajęcia w pracowni komputerowo-językowej odbywają się:
Grupa BIEDRONKI – poniedziałek i środa 13.00 – 14.00 z podziałem na grupy
Grupa PSZCZÓŁKI – wtorek i czwartek 13.00 – 14.00 z podziałem na grupy

Zajęcia komputerowo-językowe

W sprawach zapisów prosimy o kontakt z Panią Dyrektor Renatą Trendewicz: Tel: 509 516 468   | Wizyty: 1239067   | Realizacja: Studio Eline