ORGANIZACJA PRACY PRZEDSZKOLA

Gwarantujemy poczucie bezpieczeństwa Dzieci i Rodziców poprzez starannie dobrany wykwalifikowany personel.

Nasze metody edukacyjno - wychowawcze oparte są na aktualnej wiedzy z zakresu pedagogiki i psychologii rozwoju. Wszystkie dzieci uczęszczające do przedszkola językowego "Akademia Malucha" - w wieku od 3 do 6 lat codziennie uczęszczają na zajęcia językowe.

Nauka języków obcych (j. angielski i niemiecki) poprzez zabawę z zastosowaniem innowacyjnych metod nauczania, jest priorytetem. Chcemy aby wszystkie grupy wiekowe przedszkola i "oddziałów zerowych" miały kontakt z językiem obcym, uczęszczały na zajęcia interaktywne z komputerem, tablicą interaktywną, innowacyjnymi pomocami dydaktycznymi.

Za Państwa przyzwoleniem stworzymy grupę starszaków, która będzie odbywała wszystkie zajęcia przedszkolne przez cały dzień po angielsku bądź niemiecku, co gruntownie przygotuje naszych podopiecznych do podjęcia nauki w szkołach podstawowych, gdzie reforma oświaty zakłada obowiązkową naukę języka obcego.

W sprawach zapisów prosimy o kontakt z Panią Dyrektor Renatą Trendewicz: Tel: 509 516 468   | Wizyty: 1144973   | Realizacja: Studio Eline